IDEALS interiors powstało z potrzeby piękna i perfekcjonizmu. I w ich imieniu działa. 

Mam silną potrzebę obcowania z pięknem i poczucie estetyki. Projektowanie wnętrz oraz ich aranżacja zaspokajają tę potrzebę ładu i harmonii.

 

Z wykształcenia jestem projektantem wnętrz i kulturoznawcą, z zamiłowania podróżniczką, w wolnych chwilach fotografem... Możliwość obcowania z różnymi dziedzinami sztuki, inspiracja nimi oraz umiejętność łączenia wielu ich elementów pozwalają mi tworzyć nowe ciekawe miejsca do bycia. „Do bycia”, ponieważ w projektowaniu przestrzeni nie ograniczam się wyłącznie do wnętrz mieszkalnych. Każda przestrzeń, w której przebywamy - prywatna czy publiczna - wpływają na nasz komfort, samopoczucie, nastrój. Istotny jest każdy element, detale grają role, diabeł tkwi w szczegółach. W tym wszystkim liczy się harmonia. Projekt wnętrza nie powstaje w jeden dzień. Jest to cudowny, inspirujący, czasem zaskakujący proces, w którym cel pozostaje zawsze ten sam - ideał, który odzwierciedla naszą tożsamość oraz pozwala nam wygodnie żyć.

 

Jeśli przymierzacie się Państwo do urządzania domu lub mieszkania, zapraszam do współpracy - stworzymy razem coś wyjątkowego!